Sexsi shqip com

Rated 4.14/5 based on 679 customer reviews

– Bretkosa pergjigjet: Te thash nje here JO, JO edhe JO! Nderkohe vajzes filloi t’i vinte pak si i hidhur dhe i thote djalit : a mund ta bej pak me mjalte se po merr nje shije te hidhur. Po te jete puna per ta be me mjalte e marr vete ne goje une!!

(Nese e kuptuat mire, nese jo, dmth qe djali ka ngel pa pen*s) Majmuni Dy vajza po laheshin ne dush dhe nejra prej tyre thote: – Majmunit tim kan filluar ti dalin qimet – tjetra pergjigjet: – Majmuni im ka filluar te haje edhe banane. Prezervativi Hyn njëri në farmaci dhe thotë: – Ju lutem, më jepni një prezervativ të zi! – Më ka vdekur miku, dhe desha t’i shprehë ngushëllime gruas së tij.

Lushnjari se linte vlonjatin te parakalonte ,kur ky i pari ja hodhi u hodh vlonjati nga dritarja i nevrikosur . Po pashe targen vari lesht mo(VL) ju prgj lushnjari. Ne nje fshat ishte nje shpi gabelesh qe flinin te gjith bashke nate vone burri hyne ne shtepi dhe ne vend qe te bente dashuri me gruan beri me motren e gruas dhe gruaja e vet e hodhi ne gjygj..trupi gjykues i thoth ; i pandehur ngrihu e thuaj te verteten…burri thote ;; terr e sketerr, pa drita pa qeri , kater kembe gjeta shtrire, dy i cova , dy i lashe , se kujt ja futa nuk e pashe , gruas apo motres se grus kete ta gjej trupi gjykues. Ne fund ai i thote: -“nga shkathtesia e duarve te tua ve bast qe je gjenokologe! ” Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek gjoksin me berryl. E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote: “zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me falesh”zonja i pergjigjet:”zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221″.

” -ndersa ti i thote ajo: ve bast qe je anestezist! Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit”ah ah po vij”.

Tradita e shqiptarit Ne nje lokal qene grumbulluar nje grup shokesh e shoqesh.

Prane tyre kalon nje djale gjithe dengla, i cili kishte zinxhirin e pantallonave hapur.

Princesha dhe Papagalli Nje princeshe ka dashur te kete nje papagall qe nuk perdor fjale banale. * Hajt qoi te dy kamet tash – PO mire oj nanqim a me k*r don me nejt a? Burri : Jo jo po lag gishtin se dua te ndrroj faqen e librit.. Djali-O bari a ke pare ndonje koke gruaje pa veshe te fluturoj ne ajer? U futen ne nje salle te madhe mbushur me papagall edhe vetem nje nga papagallet ishte mashkull te tera pastaj ishin femra.e do gjenin kta papagallin e gjente kishte per te marr shume lek,nejse mo. I tha bariut: -O bari e di shtepin time se humba rrugen. -Po si e gjete -Po ja takova nje bari dhe e pyeta,mirepo ai se dinte. -“Njehere o bir, na zune gjermanet rob, dhe na dhane dy mundesi.

Burri i pergjigjet:”poooooooooo dhe une po vij”:- femija i degjon e i thote ” te vij dhe une”.

Ja pret gjyshi nga dhoma tjeter :-”po ku dreqin po shkoni të gjithe ne kete ore”.

Djali i brengosur nuk ndalet duke kerkuar ndihme dhe kur nje dite takon nje plak dhe ia tregon hallin, thote keshtu keshtu smund te flej me asnje vajz se po frigohen.

Plaku i thot shko ne kete vend ka nje bretkose dhe pyete a do martohesh me mua, sa here te thote JO, ty do te shkrutohet nga 10 cm.

Leave a Reply